Naujienos

2014-01-31 pirmieji dešimtokai!

2014-01-28

Šį penktadienį laidoje sutiksime  pirmuosius dešimtokus.  Keliai nuvalyti, autobusai šildo,  pamokos išmoktos ir gausiais būriais suvažiavę mūsų dalyviai iš visų Lietuvos kampelių, čia, LRT TELEVIZIJOS studijoje,  įžiebė įspūdingą kovą.   Pasukime galvas, pamankštinkime protus ir susitikime  prie televizijos ekranų šį penktadienį, sausio 31 dieną, 19 val., per LRT TELEVIZIJĄ.


Devintokų finalas - 2014-01-24

2014-01-23

Austėja, Justina, Gilbertas, Kornelija, Lukas, Modestas. Klaidžioj klausimų girioj, tik vienas ras kelią kaip iškovoti titulą į Lietuvos tūkstantmečio vaiko vardą . Justina neįtikėtina greitai išspręs uždavinį pagal Pitagoro teoremą, Gilbertas pasirodys kaip šaunus saugaus eismo žinovas, na o Kornelija puikia įmins kovos meno kendo gimtinę. Tačiau tik vienas iš jų keliaus į Didžiąją Britaniją pasisemti mokslo žinių. Kuris?
Žiūrėkite devintokų finalą , šį penktadienį 19val., per LRT TELEVIZIJĄ.


2014-01-17 paskutinis devintokų pusfinalis!

2014-01-15

Mokėmės saugaus eismo taisyklių, bėgome maratonus per knygų puslapius,   skraidėme padebesiais, o šįkart kartu su paskutiniais devintokais nusileisime ant žemės. Rebusai, galvosūkiai, muzika ir daugybė kitų užduočių – jau šį penktadienį, sausio 17 dieną, 19 val. per LRT TELEVIZIJĄ.


2014-01-10 antrasis devintokų pusfinalis!

2014-01-09

Kartu su Dominyku prisiliesime prie brangenybių skrynutės, iš smėlio kursime meilės istorijų herojus ir su Laura Asadauskaite prisiminsime ištvermės reikalaujančias sporto rungtis.

Įspūdžių ir geros nuotaikos tikrai netrūks. Žiūrėkite  „Lietuvos tūkstantmečio vaikus“ 19.00 val.  šį penktadienį per LRT TELEVIZIJĄ.


2014-01-03 - pirmasis devintokų pusfinalis.

2014-01-02

Naujuosius 2014 metus pasitinkame kartu su devintokais. Pašėlusiu greičiu, su naujais įspūdžiais ir pažadais Arkliškai dirbti, mūsų devintokai visai Lietuvai rodys savo gebėjimus. Dar daug turime  išmokti, suprasti ir pamatyti. Tad nieko nelaukdami susitikime šį penktadienį, sausio 3 dieną, 19 val. per LRT televiziją, laidoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“.


2013-12-20 paskutinis aštuntokų pusfinalis

2013-12-18

Nors už lango spaudžia šaltukas, studijoje įsiplieks tikrai karšta kova dėl paskutinių dviejų bilietų į aštuntokų finalą. Fizika, chemija, matematika ir muzika: kaip visada Andrius žongliruos klausimais iš įvairiausių mokslo sričių. Na,  o Justas Žilinskas užduos keistą klausimą: kuri lietuviška daržovė, nuvežta į Briuselį, sumažėja?

Žiūrėkite laidą šį penktadienį,  gruodžio 20 d., 19 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir palaikykite  savo favoritus.


2013-12-06 antrasis aštuntokų pusfinalis

2013-12-02

Šį kartą kopsime į žinių kalvas su antrojo aštuntokų pusfinalio dalyviais. Prisisegę saugos diržus, jie be baimės bandys pasiekti finalą. Su Dominyku nukeliausime į paslaptingą skulptūrų parką, tyrinėsime keistos formos kankorėžius ir kaip visada atsipalaiduosime kartu su muzika. Šį kartą svečiuose – dainingoji  Eglė Sirvidytė.

Tik du stipriausi, išmintingiausi ir drąsiausi dalyviai bus verti patekti į aštuntokų finalą ir varžytis dėl pagrindinio prizo – vasaros kelionės į Didžiąją Britaniją.

Žiūrėkite laidą  šį penktadienį, gruodžio 6 d., per LRT TELEVIZIJĄ 19 val. 


Lapkričio 29 dieną - pirmieji aštuntokai!

2013-11-28

Šį penktadienį pirmieji aštuntokai kausis dėl šanso patekti į finalą. Žinių bagažai milžiniški, tik ar pavyks nepasiklysti klausimų gausybėje. 
Kur gyvena gavialai ir ar tikrai čia voro akys? Kuo gi minta tos koalos ir kas gi buvo Baden-Povelis?
Į daugiau nei 40 klausimų šį penktadienį, lapkričio 29 d., per LRT TELEVIZIJĄ 19 val. bandys atsakyti mūsų šaunieji aštuntokai. 


Lapkričio 22 dieną - septintokų finalas!

2013-11-20

Šį penktadienį sužinosime šio sezono antrajį finalistą. Iš įvairiausių Lietuvos miestelių gausiai susisirnkę septintokų finalistai su puikiomis palaikymo komandomis stebins savo žiniomis ir pokštais. Čingischanas, Zanzibaras ir Starsbūras. Klausimai suksis apie įvairiausias pasaulio vietas ir laikotarpius. Šauniai užduotis lūkštens jaunieji Lietuvos protai ir abejonių tikrai nėra - jie kūrybingi, smalsūs ir protingi. Kuris iš jų šį kartą rankose išsineš „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ knygą ir keliaus žinių pasisemti į Didžiąją Britaniją?
Laidą žiūrėkite per LRT televiziją, penktadienį 19val.


Lapkričio 15 dieną - paskutinis septintokų pusfinalis!

2013-11-11

Šį penktadienį – paskutinis septintokų pusfinalis. Šmaikščiai nusiteikęs Andrius laidos dalyviams nejuokaudamas užduos keisčiausių  klausimų.  Ar kada pagalvojot, kaip sunku ežiams iš kailio išsirankioti blusas? O apie ką gi Erlickas eiliavo štai taip:  „Vienas gina, kitas puola, trečias ant grindų parpuola?“ 

Žaidime bus kova, o po įnirtingo mūšio sužinosime, kurie dar du dalyviai keliaus  į septintokų finalą.

Žiūrėkite laidą per LRT TELEVIZIJĄ penktadienį, lapkričio 15 d., 19 val.