Naujienos

2012-01-20 - Antrasis dvyliktokų pusfinalis!

2012-01-19

Laidoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ – antrasis dvyliktokų pusfinalis, kuriame paaiškės dar du finalo verti mokiniai. Smagiausia žinių viktorina „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ – penktadienį 18.45 val. per Lietuvos televiziją.


Dvyliktokai Matas ir Artūras (2012-01-06)

2012-01-19

Lietuvos televizijos laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai" dvyliktokų pirmojo pusfinalio finalininkai. Lankomės Vilniaus katalikiškoje mokykloje ,,Versmė" pas Matą Geležauską ir Artūrą Jacinavičių iš Kauno Maironio universitetinės gimnazijos.


Pilietinė iniciatyva (2012-01-06)

2012-01-19

Alytaus „Šaltinių“ pagrindinė mokykla jau 8 metus kartu su Alytaus sutrikusio vystymosi kūdikių namais vykdo projektą "Pasaulis vaikams".  Projekto iniciatorė ir vadovė – mokyklos pradinių klasių mokytoja Asta Breidakienė. Jai padeda 2b klasės mokinukai, 7e klasės auklėtoja Dalia Dabušinskienė ir jos mokiniai bei kūdikių namų auklėtoja Romutė Zarauskienė. Projekto tikslai -  išmokyti rūpintis mažesniais už save, padėti vaikams, kurie gyvena ne savo šeimose, dalintis gerumu. Beje, kasmet besirūpinančių kūdikių namų gyventojais – vis daugiau. Vaikai (mokytojos džiaugiasi, kad kartu su savo tėvais), baigę pradines klases, ir toliau noriai, dalyvauja įvairiose projekto akcijose. „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ kartu su kūdikių namų vaikučiais „Šaltinių“ pagrindinėje nukeliavo ilgą duonos auginimo, ruošimo, kepimo kelią. Žygis kartu su vaikais mokėsi vienas iš kito lipdyti pagrandukus, riestainius, ragaišius. Veiklos užteko ir dideliam ir mažam. Ne vieno moksleivio širdis suvirpėjo, kai mažos rankytės jam padovanojo  ryškiai raudoną širdelę. „Gera yra dovanoti. Tai iniciatyva, skatinanti gerumą, kurio visiems vaikams niekada nebus visada reikia daug.“ – sako projekto autorės, kiekvieną gruodį kūdikių namams vežančios pilną maišą mokyklos vaikų suneštų saldainių.


Lietuvos tūkstantmečio vaikai - metų skaitytojo konkursas

2012-01-12

Antrus metus iš eilės Lietuvos televizijos laida „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ ir akcija „Metų knygos rinkimai“ rengia Metų skaitytojo konkursą.

Visi knygas mylintys Lietuvos šeštokai, septintokai ir aštuntokai kviečiami pildyti anketas ir dalyvauti atrankoje į Metų skaitytojo rinkimus, kurie įvyks specialios „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ laidos metu. Nepraleisk progos visos Lietuvos žiūrovams įrodyti, kad Tu – tikrai didžiausias Metų skaitytojas!

Atranka vyksta iki vasario 10 dienos. Anketą rasite čia.


2012-01-06 - Pirmasis dvyliktokų pusfinalis!

2012-01-02

Laidoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ prasideda dvyliktokų kovos. Pirmoji repeticija prieš didžiuosius abitūros egzaminus – laidoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ penktadienį 18.45 val. per Lietuvos televiziją.


Pilietinė iniciatyva (2011-12-13)

2012-01-02

Lapkričio gale „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ dalyvavo Vilniaus „Spindulio“ pagrindinės mokyklos surengtame istorinių-karinių dainų konkurse „Karys ir daina“. Šią pilietiškumą ugdančią iniciatyvą sostinės miesto progimnazijų ir pagrindinių mokyklų moksleiviams, nebe pirmus metus, tradiciškai - Lietuvos kariuomenės dieną, surengė „Spindulio“ direktorė Vilija Mozurienė ir istorijos mokytoja Neringa Vaitiekūnienė. Jų ir koncertavusių vaikų nuomone, šis konkursas – koncertas ne tik ugdo moksleivių pilietiškumą, pagarbą, skatina didžiuotis savo tauta,valstybe bei kultūra, bet ir skatina  daugiau domėtis Lietuvos kariuomenės istorija. Šį kartą moksleiviams savo kūrybos poeziją skaitė ir prisiminimais dalijosi Lietuvos Šaulių sąjungos narys Petras Genys Baronas, o karo dainas dainuoti padėjo dainininkė Irena Bražėnaitė.


2011-12-30 - Devintokų finalas!

2011-12-27

Laidoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ – didysis devintokų finalas. Ar vienintelei dėl pergalės kovojančiai merginai pavyks iš vyrukų išplėšti pergalę? Į kurį miestą iškeliaus garbingas titulas: Kėdainius, Pakruojį, Vilnių, Kauną, Klaipėdą ar Marijampolę. Kur auga ir mokosi būsimas nugalėtojas, sužinosime laidoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ – penktadienį 18.45 per Lietuvos televiziją.


Devintokai Domas ir Jonas (2011-12-23)

2011-12-19

2011-12-23 - Lietuvos televizijos laidos ,,Lietuvos tūkstantmečio vaikai" trečiojo devintokų pusfinalio finalininkai. Susipažinkime su Domu Kalvaičiu iš Kėdainių Šviesiosios gimnazijos ir Jonu Kavaliausku iš Vilniaus licėjaus.


2011-12-23 - Devintokų trečiasis pusfinalis!

2011-12-19

Laidoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ – trečiasis ir jau paskutinis devintokų pusfinalis. Pagaliau paaiškės, kurie dar du dalyviai kausis didžiajame devintokų finale. „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ – penktadienį 18.45 per Lietuvos televiziją.


Devintokai Dovydas ir Irmantas (2011-12-16)

2011-12-19

2011-12-16 - Lietuvos televizijos laidos ,,Lietuvos tūkstantmečio vaikai" devintokų antrojo pusfinalio finalininkai. Susipažinkime - Dovydas Šidlauskas iš Pakruojo rajono Linkuvos gimnazijos ir Irmantas Nomgaudas iš Klaipėdos ,,Ąžuolyno" gimnazijos.