Apie mus„Lietuvos Tūkstantmečio vaikai” – tai intelektinis TV žaidimas 5-12 klasių moksleiviams. Daugiau kaip dešimtmetį gyvuojantis nacionalinis projektas kviečia gabiausius šalies mokinius susirungti televizijos studijoje ir pademonstruoti sukauptas žinias, o į daugybę klausimų padeda atsakyti loginis mąstymas ar greita reakcija.

Žaidimo dalyviams klausimus užduoda nusipelnę Lietuvos pedagogai bei žinomiausi šalies mokslininkai, išradėjai, rašytojai, teatro ir kino kūrėjai, politikai, gydytojai, sportininkai bei scenos vilkai. Žaidimas suteikia galimybę žiūrovams studijoje pasimokyti, kaip saugiai elgtis keliuose, o stebintiems laidą prie televizijos ekranų – konkuruoti su dalyviais laidos programėlėje.

Po azartiškos ir intriguojančios kovos išrenkamas žaidimo nugalėtojas, kuris patenka į finalą. Po trijų žaidimų surengiamas amžiaus grupės finalas, kurio metu išrenkamas amžiaus grupės nugalėtojas. Jam suteikiamas „Lietuvos tūkstantmečio vaikų” titulas.

Per visus žinių viktorinos gyvavimo metus šauniausiems mūsų šalies vaikams jau išdalinta daugiau nei 80 garbingų „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ statulėlių.

„Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ – kiekvieną sekmadienį 10 val. 30 min. per LRT. Laidą veda Robertas Petrauskas.